HAKKIMIZDA
 
TARİHÇEMİZ
 
GÖKÇE YAPI MALZEMELERİ LTD.ŞTİ. 1984 yılında Adil GÖKÇE önderliğinde İstanbul'da kuruldu. Endüstriyel, kamu ve sosyal yapılar konusunda yoğunlaşan firmamız arazi aşamasından projelendirdiği işlerin mimari, statik , altyapı, elektrik, mekanik dizaynı ile danışmanlık ve uygulama hizmetlerini vererek, anahtar teslimi taahhütlere imza atmıştır.
 
GÖKÇE YAPI olarak, deneyimle dinamizmi birleştiren geniş kadromuzla yurtiçi ve yurtdışı uzman kurum ve kişilerle sürekli işbirliğini geliştirerek müşterilerimize her zaman en güncel teknolojik ve sektörel yeniliklerle hizmet vermekteyiz.
 
Bir aile şirketi olarak kurulan GÖKÇE YAPI 1984 yılından itibaren inşaat sektöründe,konut inşaatları ağırlıklı olmak üzere,endüstriyel yapı ,kat karşılığı işi, taahüt işleri gibi birçok alanda faaliyet göstermiş ve bir çok seçkin projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu doğrultuda "hız, kalite ve güven" olarak belirlediğimiz ana kriterlerimiz ışığında kaliteli imalat daima ön planda tutulmakta olup, bunu gerçekleştirirken de iş güvenliği ve işçi sağlığına da gerekli itina gösterilmektedir.
 
Yasa ve mevzuat hükümlerinin yerine getirilmesi Gökçe Yapı'nın kalite yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır. Bu kriterlerimiz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulanmasıyla gerçekleşecektir.
 
 
VİZYONUMUZ
Kente kimlik katan projeler üreterek, konusunda örnek alınan firmalar arasında yer almak.
 
 
MİSYONUMUZ
Yenilikçi anlayış.
Çözüm odaklı yaklaşım.
Kalite ve güvenilirlik.
Sürdürülebilir ve çevreye saygılı projeler üretme hedefi.
Ulaşılabilirlik ve hızlı yanıt.